Kerkdiensten op zondag

  • Banner2a

Onze gemeente organiseert iedere zondag twee kerkdiensten. De ochtenddienst begint altijd om 09:30 en de middagdienst normaal gesproken om 16:30. Een actueel overzicht van de geplande diensten voor de komende periode kunt u terugvinden in de agenda.

De aanvangstijden van de middagdienst wisselen echter momenteel aangezien wij op dit moment geen eigen predikant hebben. Wij zijn afhankelijk van predikanten uit andere kerken die bereid om bij ons voor te gaan. Maar omdat zij ook in hun eigen gemeente preken, moet de dienst soms op een ander tijdstip worden gepland.

In de praktijk begint de middagdienst daarom bij ons meestal om 14:30 of 16:30. Een actueel overzicht van de geplande diensten voor de komende periode kunt u terugvinden in de agenda.

Uiteraard verwelkomen wij u graag in onze dienst. Wilt u eerst liever een kort gesprekje met iemand van onze gemeente, laat u dit dan even weten via het contactformulier.

Dit vind je misschien ook leuk...