Activiteiten

  • Mentorraad (154)

Natuurlijk kan je alleen een wandeling maken in het bos. En soms is het zelfs prettig om je even terug te trekken om tot rust te komen. Maar de mens is niet gemaakt om alleen te zijn. Daarom is het leuk om ook dingen samen te doen.

Datzelfde geldt ook voor het geloof. Gewoon zelf bezig zijn met het geloof kan en is soms zelfs heel fijn. Maar tegelijkertijd wil je de dingen die je zelf beleeft ook delen met anderen en daarnaast ook van anderen leren. Dat ‘delen van het geloof’ doen wij bijvoorbeeld op de zondag in onze kerkdiensten.

Maar het is ook fijn om samen andere activiteiten te ondernemen. Samen rond het kampvuur, samen sporten of wandelen. Of gewoon lekker wat bijkletsen op een koffieochtend. Dit zijn zomaar wat activiteiten die binnen onze gemeente worden georganiseerd. Wil jij daar meer over weten? Kijk hier op deze website voor meer informatie.

Wil je liever persoonlijk contact, vul dan het contactformulier in. Wij helpen u graag verder.

Dit vind je misschien ook leuk...